Gminna liga mistrzów

Podczas gminnej ligi mistrzów programowania wyłaniane będą najlepsze gry, programy
aplikacje stworzone przez uczniów. Najlepsi uczniowie trafią na listę gminnych mistrzów.

Styczeń

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa VIII
Zuzanna Kubik, klasa VIII
Magdalena, klasa VIII
Bartłomiej Kielusiak, klasa VII
Krzysztof Nowak, klasa Va
Szkoła w Porębie Wielkiej
Joanna Brzezicka, klasa 8
Natalia Cichórz, klasa 8
Julia Luranc, klasa 3b
Sara Liberda, klasa 3b
Szkoła w Niedźwiedziu
Majewska Amelia, klasa Vb
Cichorz Aleksandra, klasa IVb
Kawala Kamil, klasa I
Szkoła w Podobinie
Wielowski Mateusz, klasa VI
Janusz Napora, klasa Va
Kinga Zając, klasa IV

…………………………………………………………………………………..

Grudzień

Szkoła w Koninie
Patrycja Zapała, klasa III gim
Józef Potaczek, klasa 8
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Weronika Zapała, klasa 7
Nowak Krzysztof, klasa 5a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Szymon Cichański, klasa II
Aleksandra Dawiec, klasa 8
Emilia Zapała, klasa III
Sandra Sobczak, klasa IVa
Kacper Najda, klasa IIIa
Szkoła w Niedźwiedziu
Sochacka Magdalena, klasa II
Kowalczyk Michał, klasa IVa
Cichorz Anna, klasa VII b
Szkoła w Podobinie 
Jakub Dziedzina, klasa 1
Emilia Florek, klasa 5a
Justyna Smaciarz, klasa 5a
Jan Talarek, klasa 7
…………………………………………………………………………………..

Listopad

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa 8
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Antoni Halama, klasa 3
Krystian Guziak, klasa 3
Mateusz Grabiec, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Oliwia Wadyl, klasa 3a
Bartosz Olszewski, klasa 4a
Amelia Zapała, klasa 6a
Szkoła w Niedźwiedziu
Mysza Karol, klasa I
Górniak Oliwier, klasa III
Piwowar Przemysław, klasa VIIa
Szkoła w Podobinie
Paulina Zając, klasa 7
Kamila Potaczek, klasa 7
Patryk Banik, klasa 2
…………………………………………………………………………………..

Październik

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa 8
Antoni Halama, klasa 3
Anna Michorczyk, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Jakub Misiura, klasa 1
Kamil Sułkowski, klasa 4b
Emilia Zapała, klasa 6b
Martyna Świtała, klasa 8
Szkoła w Niedźwiedziu
Jakub Stysioł, klasa 5b
Zuzanna Jamróz, klasa 7a
Jakub Woźniak, klasa 7b
Szkoła w Podobinie
Kryspin Potaczek, klasa 1
Krystian Niedośpiał, klasa 4
Igor Pastor, klasa 5
…………………………………………………………………………………..

Wrzesień

Szkoła w Koninie
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Krystian Guziak, klasa 3
Anna Michoroczyk, klasa 2a

Szkoła w Porębie Wielkiej
Maja Cebula, klasa 3
Bartosz Olszewski, klasa 4a
Ewelina Liberda, klasa 6b

Szkoła w Niedźwiedziu
Judyta Smaciarz, klasa 2
Angelika Kozyra, klasa 7
Paweł Piwowar, klasa 8

Szkoła w Podobinie
Olga Florek, klasa 2
Weronika Potaczek, klasa 6
Marcelina Kościelniak, klasa 3 gim

 

Przykładowe wyróżnione prace uczniów :