Sp Konina

Harmonogram realizacji zajęć 

  • Wrzesień [pobierz]
  • Październik [pobierz]
  • Listopad [pobierz]
  • Grudzień [pobierz]
  • Styczeń [pobierz]
  • Luty [pobierz]
  • Marzec [pobierz]
  • Kwiecień [pobierz]
  • Maj [pobierz]
  • Czerwiec [pobierz]

Podział na grupy 

GRUPA I

1 WERONIKA KUBIK 1 klasa,
2 JULIA CICHÓRZ 1 klasa
3 ANNA WOŹNIAK 1 klasa
4 MARTYNA WIELOWSKA 1 klasa
5 SZYMON NOWAK 1 klasa
6 JAN WOŹNIAK 1 klasa
7 KAMIL BURTAN 1 klasa
8 ALEKSANDRA POTACZEK 1 klasa
9 FRANCISZEK ZAPAŁA, lista rezerwowa 1 klasa
10 MILENA WOJCIARCZYK, lista rezerwowa 1 klasa
11 JOANNA NATANEK, lista rezerwowa 1 klasa
12 SEBASTIAN BURCZAK, lista rezerwowa 1 klasa

GRUPA II

1 ANNA MICHORCZYK 2a klasa,
2 WIKTOR KAPTURKIEWICZ 2a klasa
3 BARTŁOMIEJ LUPA 2a klasa
4 MATEUSZ GRABIEC 2a klasa
5 KRZYSZTOF KUBIK 2a klasa
6 KATARZYNA HOPEK 2a klasa
7 ERYK ZAPAŁA 2a klasa

GRUPA III

1 JAN NAPORA 2b klasa,
2 BARTŁOMIEJ WIELOWSKI 2b klasa
3 ANNA WOJTYCZKA 2b klasa
4 STANISŁAW NATANEK 2b klasa
5 MAKSYMILIAN MADEJ 2b klasa
6 TOBIASZ HANULA 2b klasa
7 ŁUKASZ KUREK 2 b klasa – lista rezerwowa
8 JULIA JAROSIK 2b klasa – lista rezerwowa
9 GRZEGORZ JAROSIK 2b klasa – lista rezerwowa

GRUPA IV

1 ZUZANNA POLAK 3 klasa,
2 MARCIN KRZYSZTOFIAK 3 klasa
3 JAN PORĘBSKI 3 klasa
4 DAWID ŁABUZ 3 klasa
5 PIOTR PORĘBSKI 3 klasa
6 KRYSTIAN GUZIAK 3 klasa
7 LAURA SUTOR 3 klasa
8 ANTONI HALAMA 3 klasa
9 GABRIEL HALAMA 1 klasa

GRUPA V

1 JULIA KUBIK 4a klasa,
2 JAKUB POTACZEK 4a klasa
3 ANNA ANTOSZ 4a klasa
4 TOMASZ BURTAN 4a klasa
5 MICHAŁ KRZYSZTOFIAK 4a klasa
6 GABRIEL NOWAK 4a klasa
7 JAN NAPORA 4a klasa
8 WIKTORIA WASYLKO 4a klasa
9 FAUSTYNA KUBIK 4a klasa
10 KRZYSZTOF SUTOR, lista rezerwowa 4a klasa

GRUPA VI

1 PAWEŁ KRZYSZTOFIAK 4b klasa,
2 BARTŁOMIEJ WOŹNIAK 4b klasa
3 MAJA MISIURA 4b klasa
4 JOANNA WOŹNIAK 4b klasa
5 WERONIKA WOŹNIAK 4b klasa
6 MARCO DE VIVO 4b klasa
7 PAOLO LO IACONO 4b klasa
8 MICHAŁ ZAPAŁA 4a klasa
9 PAWEŁ HARAS 4a klasa
10 ZUZANNA ZAPAŁA 4b – lista rezerwowa

GRUPA VII

1 KRZYSZTOF NOWAK 5a klasa,
2 GABRIELA LUPA 5a klasa
3 DARIUSZ NOWAK 5a klasa
4 JAKUB NOWAK 5a klasa
5 MAKSYMILIAN PRZYBYTEK 5a klasa
6 KACPER RAPCIAK 5a klasa
7 KINGA SKÓBEL 5a klasa
8 KRZYSZTOF TARASEK 5a klasa
9 KRZYSZTOF HALAMA 5a klasa
10 OLIWER PAWLIK 5a klasa

GRUPA VIII

1 ANETA MICHORCZYK 5b klasa,
2 MONIKA MICHORCZYK 5b klasa
3 WIKTORIA BOGDANOWSKA 5b klasa
4 KLAUDIA KOWALCZYK 5b klasa
5  EMILIA MAJERCZYK 5b klasa
6 KLAUDIA POTACZEK 5b klasa
7 JOANNA SUTOR 5b klasa

8 OLIWIA JANIA 5b klasa
9 PAULINA TOMALA 5b klasa
10 WIKTORIA TOMALA 5b klasa
11. KAROLINA BANIK 5b klasa – lista rezerwowa

GRUPA IX

1 PIOTR WOŹNIAK 5b klasa,
2 PIOTR ZAPAŁA 5b klasa
3 STANISŁAW ZAPAŁA 5b klasa
4 MACIEJ PALAC 5b klasa
5 JULIA PORĘBSKA 6b klasa
6 PAULINA KRZAN 6b klasa
7 PAWEŁ POTACZEK 6b klasa
8 KRZYSZTOF KIELUSIAK 6b klasa
9 JAN KRZAN 6b klasa
10 KRYSTIAN KUBIK 6b klasa

GRUPA X

1 WIKTOR ANTOSZ 6a klasa,
2 DANIEL KRZYSZTOFIAK 6a klasa
3 TOMASZ NOWAK 6a klasa
4 PAWEŁ KRZYSZTOFIAK 6a klasa
5 PAWEŁ NOWAK 6a klasa
6 MAGDALENA SKÓBEL 6a klasa
7 ALEKSANDRA NAPORA 6a klasa
8 MAKSYMILIAN KLIMEK 6a klasa
9 JAKUB WIELOWSKI 6a klasa

GRUPA XI

1 EDYTA PALAC 6b klasa,
2 SZYMON SUTOR 6b klasa
3 BARBARA WOŹNIAK 6b klasa
4 MARTYNA HOPEK 6b klasa
5 KRYSTIAN KRZAN 6b klasa
6 KAROLINA SUTOR 6b klasa
7 SZYMON ZAPAŁA 6b klasa
8 MAGDALENA KUBIK 6b klasa

GRUPA XII

1 KATARZYNA KOWALCZYK 7 klasa,
2 ADRIAN POLAK 7 klasa
3 PAWEŁ PALAC 7 klasa
4 SZYMON ANTOSZ 7 klasa
5 EWA SMRECZAK 7 klasa
6 PIOTR WOŹNIAK 7 klasa
7 BARTŁOMIEJ KIELUSIAK 7 klasa
8 ARKADIUSZ NAPORA 7 klasa
9 ARKADIUSZ ZAPAŁA 7 klasa
10 MICHELE DE VIVO 7 klasa

GRUPA XIII

1 WERONIKA ZAPAŁA 7 klasa,
2 MARTYNA DZIEDZINA 7 klasa
3 MAGDALENA GRZĘDA 8 klasa
4 EWA HALAMA 8 klasa
5 MAGDALENA NOWAK 8 klasa
6 MICHAŁ POLAK 8 klasa
7 ZUZANNA PORĘBSKA 8 klasa

GRUPA XIV

1 KATARZYNA TOMALA 8 klasa,
2 AMELIA LIGAS 8 klasa
3 JÓZEF POTACZEK 8 klasa
4 NATALIA MICHORCZYK 8 klasa
5 PATRYCJA BOGDANOWSKA 8 klasa
6 ZUZANNA KUBIK 8 klasa
7 GABRIELA JANIA 8 klasa

GRUPA XV

1 JAN TOMALA 3 gim.
2 GABRIELA KOŁODZIEJ 3 gim.
3 SARA PORĘBSKA 3 gim.
4 PATRYCJA WOŹNIAK 3 gim.
5 PATRYCJA ZAPAŁA 3 gim.
6 NATALIA ZAPAŁA 3 gim.
7 KAROLINA HARAS 3 gim.
8 MARTYNA SUTOR 3 gim.
9 GRZEGORZ TARASEK 3 gim.
10 MAŁGORZATA NATANEK 8 klasa