Sp Niedźwiedź

Harmonogram realizacji zajęć 

  • Wrzesień [pobierz]
  • Październik [pobierz]
  • Listopad [pobierz]
  • Grudzień [pobierz]
  • Styczeń [pobierz]
  • Luty [pobierz]
  • Marzec [pobierz]
  • Kwiecień [pobierz]
  • Maj [pobierz]
  • Czerwiec [pobierz]

Podział na grupy 

Grupa I

1. Domagała Martyna
2. Kawala Kamil
3. Kościelniak Igor
4. Kraus Marcelina
5. Mysza Karol
6. Murzyn Jakub
7. Mysza Natalia
8. Polak Krystian
9. Putek Iwona
10. Szwaja Maja

Grupa II

1. Bogdanowska Emilia
2. Górniak Michał
3. Jasek Wiktor
4. Misiura Joanna
5. Pietrzak Marcin
6. Smaciarz Judyta
7. Sochacka Magdalena
8. Trembacz Magdalena

Grupa III

1. Burczak Izabela
2. Kęskiewicz Julia
3. Maźnicki Adam
4. Michalczewski Stanisław
5. Płachytka Paweł

Grupa IV

1. Górniak Oliwier
2. Jania Dawid
3. Juszczak Alan
4. Potaczek Wiktor
5. Skwirut Krzysztof

Grupa V

1. Klimek Kalina
2. Kuczaj Anna Maria
3. Lupa Kacper
4. Niedźwiedzka Gabriela
5. Tromiczak Emilia

Grupa VI

1. Adamczyk Sebastian
2. Kowalczyk Michał
3. Moskała Wiktoria
4. Mysza Kinga
5. Wiatr Maciej
6. Zapała Tomasz Józef

Grupa VII

1. Cichorz Aleksandra
2. Kuliś Olaf
3. Leżańska Agnieszka
4. Loch Noemi
5. Michorczyk Zuzanna
6. Polak Paulina
7. Potaczek Julia
8. Wielowska Natalia
9. Zapała Klaudia

Grupa VIII

1. Dobosz Samanta
2. Strama Zbigniew
3. Maczuga Adrian
4. Krzan Magdalena
5. Kawala Mateusz
6. Rusnak Anna
7. Stysioł Jakub
8. Trembacz Maciej
9. Wadyl Maksymilian

Grupa IX

1. Majewska Amelia
2. Moskała Katarzyna
3. Ogiela Zuzanna
4. Piwowar Aleksandra
5. Potaczek Justyna
6. Skwirut Emilia
7. Smaciarz Nicola
8. Smaciarz Vanessa

Grupa X

1. Aksamit Aleksandra
2. Burczak Kaja
3. Cichorz Krystian
4. Gawronek Konrad
5. Domagała Andrzej
6. Lupa Karolina

Grupa XI

1. Cichorczyk Krzysztof
2. Górniak Kamil
3. Klimek Konrad
4. Kozyra Paweł
5. Kujacz Jakub

Grupa XII

1. Draus Nadia
2. Jamróz Zuzanna
3. Kawala Bartosz
4. Krzan Paulina
5. Krenich Krzysztof
6. Mysza Agnieszka
7. Porębski Adam
8. Domagała Marta
9. Mysza Klaudia
10. Ogiela Kamila

Grupa XIII

1. Burnus Konrad
2. Górniak Bartłomiej
3. Jasek Kacper
4. Kaciczak Marcin
5. Niedźwiedzki Piotr
6. Piwowar Przemysław
7. Worwa Mateusz
8. Wożniak Jakub
9. Zapała Kamil

Grupa XIV

1. Cichorz Anna
2. Kozyra Angelika
3. Palac Krzysztof
4. Podoba Zuzanna
5. Skowronek Julia
6. Tromiczak Mariusz
7. Węgrzyn Sylwia

Grupa XV

1. Giza Mateusz
2. Haras Mariusz
3. Krzan Anna
4. Majewski Krzysztof
5. Piwowar Paweł
6. Skowronek Krzysztof
7. Smaciarz Paweł
8. Wsół Monika
9. Zapała Jakub

Grupa XVI

1. Hanula Katarzyna
2. Kaciczak Jakub
3. Krzan Julia
4. Malec Bartłomiej
5. Mysza Dorota
6. Niedośpiał Szymon
7. Polak Andrzej
8. Wsół Rafał
9. Zając Oliwia
10. Zapała Martyna