Sp Poręba Wielka

Harmonogram realizacji zajęć 

  • Wrzesień [pobierz]
  • Październik [pobierz]
  • Listopad [pobierz]
  • Grudzień [pobierz]
  • Styczeń [pobierz]
  • Luty [pobierz]
  • Marzec [pobierz]
  • Kwiecień [pobierz]
  • Maj [pobierz]
  • Czerwiec [pobierz]

Podział na grupy

GR I

1 Antonina Świerz
2 Maja Tram
3 Wiktoria Grabka
4 Gabriela Liberda
5 Wiktor Rapacz
6 Jakub Kubowicz
7 Julia Czech

GR II

1 Tymoteusz Jarosz
2 Zofia Cichańska
3 Oliwia Cichańska
4 Krzysztof Matuła
5 Florek Małgorzata
6 Maksymilian Szczypta
7 Jakub Misiura

GR III

1 Domańska Zuzanna
2 Gniecki Sebastian
3 Kowalcze Katarzyna
4 Sater Milena
5 Rusnak Martyna
6 Stąpór Julia
7 Wojtyczka Anna
8 Zapała Katarzyna
9 Cichański Szymon
10 Pierzchała Antoni

GR IV

1 Misiura Alicja
2 Bielak Jakub
3 Zapała Krzysztof
4 Mysza Michał
5 Kuczaj Mikołaj
6 Zelek Emilia
7 Cebula Maja
8 Fudro Natalia
9 Haras Lena

GR V

1 Kacik Dawid
2 Olszewski Bartosz
3 Sułkowski Kamil
4 Wietrzyk Jakub
5 Wilk Oskar
6 Gackowiec Bartłomiej
7 Jurek Bartłomiej
8 Sobczak Sandra
9 Sobczak Natalia
10 Wietrzyk Julita

GR VI

1 Gniecka Magdalena
2 Halama Kamila
3 Małysz Inga
4 Cudakiewicz Oliwia
5 Figura Nikola
6 Grabka Patrycja
7 Jania Oliwia
8 Świtała Aleksandra
9 Zapała Natalia
10 Rusnak Weronika

GR VII

1 Dawiec Agata
2 Zapała Kacper
3 Zapała Luiza
4 Liberda Julia
5 Zapała Paweł
6 Zapała Piotr
7 Wietrzyk Martyna
8 Żołądek Antonina
9 Kurek Oliwia
10 Liberda Ewelina

GR VIII

1 Jamróz Krystian
2 Porębska Gabriela
3 Rapacz Weronika
4 Czech Mateusz
5 Zapała Julia
6 Kałafut Anna
7 Zapała Szymon
8 Cichórz Józef
9 Szczypta Krystian

GR IX

1 Tram Adrian
2 Liberda Kacper
3 Piechociński Michał
4 Potaczek Oliver
5 Kowalczyk Adam
6 Loch Kacper
7 Trojak Eryk
8 Pazdur Jakub
9 Jurek Gracjan

GR X

1 Bogdał Szymon
2 Liberda Ewelina
3 Tram Wojciech
4 Zapała Emilia
5 Karnicka Anika
6 Cichański Konrad
7 Kacik Adam
8 Michnowski Bartłomiej
9 Burnus Wiktotia

10 Potaczek Oliwia

 

GR XI

1 Rapciak Aneta
2 Rucińska Aleksandra
3 Wietrzyk Aleksandra
4 Szywała Emilia
5 Zapała Amelia
6 Białoń Anna
7 Stec Aleksandra
8 Tęczar Aleksandra

GR XII

1 Kozyra Joanna
2 Olszewska Aleksandra
3 Kałafut Natalia
4 Zapała Julia
5 Stróżak Zuzanna
6 Kowalczyk Anna
7 Ablewicz Maria
8 Chmielowski Kamil

GR XIII

1 Kacik Natalia
2 Liberda Anna
3 Strama Joanna
4 Pachowicz Natalia
5 Dawiec Katarzyna
6 Rapciak Damian
7 Gackowiec Tomasz
8 Niedośpiał Piotr

9 Bielak Sebastian

GR XIV

1 Psutka Artur
2 Świtała Łukasz
3 Tram Jakub
4 Adamczyk Hubert
5 Luranc Krzysztof
6 Maćków Wiktor
7 Jamróz Dawid
8 Misiura Szymon

GR XV

1 Kaciczak Wiktor
2 Stróżak Damian
3 Czech Sylwia
4 Matuła Jakub
5 Pitek Karolina
6 Kozyra Paulina

7 Jania Sebastian

8 Zapała Grzegorz

GR XVI

1 Cichórz Dawid
2 Dawiec Aleksandra
3 Brzezicka Joanna
4 Świtała Martyna
5 Cichórz Natalia
6 Potaczek Magdalena

GR XVII

1 Wieczorek Mateusz
2 Stróżak Piotr
3 Zapała Maksymilian
4 Kowalczyk Konrad
5 Najda Kacper

GR XVIII

1 Wadyl Oliwia
2 Luranc Julia
3 Tram Katarzyna
4 Liberda Sara
5 Zapała Emilia
6 Zapała Alicja
7 Cichorz Klaudia