Szkolenia TIK

Szkolenia TIK dla nauczycieli 

Wrzesień
08.09.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Koninie
15.09.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Porębie Wielkiej
22.09.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Niedźwiedziu
29.09.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Podobinie

Październik
06.10.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Koninie
13.10.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Porębie Wielkiej
20.10.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Niedźwiedziu
27.10.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Podobinie

Listopad 
02.11.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Koninie
10.11.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Porębie Wielkiej
17.11.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Niedźwiedziu
24.11.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Podobinie

Grudzień 
01.12.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Koninie
08.12.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Porębie Wielkiej
15.12.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Niedźwiedziu
22.12.2018 godzina 9.00-11.15 Szkoła w Podobinie

Zgodnie z regulaminem rekrutacji nauczycieli i ich udział
w projekcie zajęcia z TIK przydzielono punktację. Zakwalifikowano 50 osób na szkolenie TIK.

Lp Imię i nazwisko Liczba punków Szkoła
1. Elżbieta Kurek 27,5 Szkoła w Koninie
2. Lucyna Gniecka 25 Szkoła w Podobinie
3. Maria Ślazyk 24 Szkoła w Porębie Wielkiej
4. Gożena Zabrzeńska-Szczygieł 23,5 Szkoła w Niedźwiedziu
5. Anita Ziemianin 22,5 Szkoła w Koninie
6. Izabela Kanpik 22,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
7. Dorota Liberda-Smreczak 22 Szkoła w Niedźwiedziu
8. Agnieszka Napora 21,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
9. Bogusława Gniecka 21,5 Szkoła w Niedźwiedziu
10. Iwona Tarasek 21 Szkoła w Koninie
11. Aleksandra Domagała 21 Szkoła w Podobinie
12. Danuta Porębska 20 Szkoła w Porębie Wielkiej
13. Maria Zawirska 20 Szkoła w Niedźwiedziu
14. Agata Worwa 20 Szkoła w Niedźwiedziu
15. Maria Niedojad 19,5 Szkoła w Niedźwiedziu
16. Moskała Barbara 19 Szkoła w Niedźwiedziu
17. Andrzej Ślazyk 18,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
18. Wiesława Gniecka-Piwowar 18,5 Szkoła w Niedźwiedziu
19. Joanna Szarek 17,5 Szkoła w Koninie
20. Sylwia Zapała 17 Szkoła w Podobinie
21. Małgorzata Jaśkiewicz-Koza 17 Szkoła w Podobinie
22. Anna Czech 16 Szkoła w Porębie Wielkiej
23. Aneta Nawieśniak 16 Szkoła w Podobinie
24. Agnieszka Cedzidło 16 Szkoła w Podobinie
25. Barbara Adamczyk 15,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
26. Elżbieta Banach 15 Szkoła w Koninie
27. Małgorzata Kołodziej 15 Szkoła w Koninie
28. Katarzyna Chryc 15 Szkoła w Porębie Wielkiej
29. Agnieszka Rataj 15 Szkoła w Porębie Wielkiej
30. Urszula Kapturkiewicz 14,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
31. Danuta Kołodziej 14 Szkoła w Koninie
32. Joanna Toporkiewicz 14 Szkoła w Podobinie
33. Grażyna Kowalczyk 13,5 Szkoła w Koninie
34. Agata Cichórz 13,5 Szkoła w Koninie
35. Małgorzata Kielusiak 13,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
36. Bernadetta Jurkowska 13 Szkoła w Porębie Wielkiej
37. Małgorzata Stec 13 Szkoła w Niedźwiedziu
38. Dorota Talaga 11,5 Szkoła w Porębie Wielkiej
39. Iwona Haras 11 Szkoła w Porębie Wielkiej
40. Anna Jasek 10,5 Szkoła w Niedźwiedziu
41. Aleksandra Potaczek 10 Szkoła w Koninie
42. Małgorzata Białoń-Treit 10 Szkoła w Porębie Wielkiej
43. Agnieszka Bryk 9 Szkoła w Podobinie
44. Aleksandra Świerz 8 Szkoła w Porębie Wielkiej
45. Ewa Aleksandrowicz-Karpierz 7,5 Szkoła w Koninie
46. Justyna Sochacka 7 Szkoła w Podobinie
47. Anna Barzyk 7 Szkoła w Podobinie
48. Agnieszka Trojak 5,5 Szkoła w Koninie
49. Karolina Napora 5 Szkoła w Podobinie
50. Jadwiga Wadyl 5 Szkoła w Podobinie

Lista rezerwowa 

51. Alicja Kowalczyk 3,5 Szkoła w Koninie
52. Edyta Mrózek 1,5 Szkoła w Koninie
53. Edyta Wielowska 1 Szkoła w Koninie