Wycieczki

Wycieczki do Warszawa w ramach projektu zostały podzielone na dwie części:

I część klasy od I do IV
(oraz klasa V ze szkoły w Porębie Wielkiej)

Termin:

06/07.11.2018 wyjazd  grupy uczniów z Koniny 47 uczniów +3 opiekunów oraz Niedźwiedzia 48 uczniów +3 opiekunów,

20/21.11.2018 wyjazd  grupy uczniów z Poręby Wielkiej 73 uczniów +5 opiekunów oraz Podobin 32 uczniów +2 opiekunów,

II część klasy od V-VIII oraz 3 gimnazjum
(bez klasy V ze szkoły w Porębie Wielkiej)

Termin:

09/10.10.2018 wyjazd  grupy uczniów z Koniny 82 uczniów + 5 opiekunów oraz  Podobin 48 uczniów + 3 opiekunów,

??.05.2019 wyjazd  grupy uczniów z Poręby Wielkiej 77 uczniów + 5 opiekunów

??.05.2019 wyjazd  grupy uczniów z  Niedźwiedź 73 uczniów + 5 opiekunów

 

Program wycieczki:

Dzień 1.
• 5:10 -Zbiórka
• 5:25 -Planowany wyjazd autokaru
• 9:45-12:00 – przyjazd do Warszawy
• ok 9:15 – postój i przerwa 30 min
• Podział na 3 grupy i przydzielenie przewodników, (3 przewodników)
1 grupa (N1) – Uczniowie + opiekunowie 44 + 2 (Konina) + pilot
2 grupa (N2) – Uczniowie + opiekunowie 44 + 3 (Konina)
3 grupa (N3) – Uczniowie + opiekunowie 50 + 3 (Podobin)
Grupy N1 i N2
• 12:00-15:30 – Wejście do Centrum Nauki Kopernik (N1 i N2) (210 min)
• 15:45 – 18:30 – Zwiedzanie Warszawy (N1 i N2)
• 19:00 – wyjazd do Ośrodka Noclegowego obiadokolacja
Grupa N3
• 12:00-14:00 – Rozpoczęcie zajęć z Robotyki (N3) (120 min)
dodatkowo podział na 2 grupy po 25 osób.
• 14:00 – 15:00 –Przejazd pod CNK
• 15:20-18:50 – Zwiedzanie Warszawy (N3)
• 19:00 – wyjazd do Ośrodka Noclegowego obiadokolacja

Wszystkie grupy
• 19:00 -19:40 – Przejazd do Hotelu obiadokolacja
CKR Promenada ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt
• Zakwaterowanie Wspólna kolacja, podsumowanie dnia z opiekunem.
• 22:00 – Cisza Nocna

Dzień 2:
• 7:00 – Pobudka
• 7:15 Śniadanie + Odbiór suchego prowiantu (2 bułki + ciastko + woda).
• 7:45-8:00 – Wykwaterowanie
• 8:15 – Wyjazd z miejsca noclegu, kontynuacja wycieczki
Grupa (N1 i N2)
• 9:30 – 11:30 Rozpoczęcie zajęć z Robotyki (120 min) (N1)
• 11:30 – 13:30 Rozpoczęcie zajęć z Robotyki (120 min) (N2)
• 13:30 – Wyjazd powrotny na miejsce zbiórki w Gminie Niedźwiedź
• 15:30- 16:00 – Planowany postój w drodze powrotnej
• 19:00 – 19:30 – Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w Gminie Niedźwiedź
Grupa (N3)
• 9:40 – Wejście do Centrum Nauki Kopernik
• 13:00 – Wyjazd powrotny na miejsce zbiórki w Gminie Niedźwiedź
• 15:30 – 16:00 – Planowany postój w drodze powrotnej
• 19:00 – 19:30 – Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w Gminie Niedźwiedź

Kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie
~ GODZINY SĄ ORIENTACYJNE- MOGĄ ULEC ZMIANIE ~

Organizator zastrzega że będą mogły nastąpić zmiany terminu wyjazdów ze względu na długi termin realizacji zamówienia a jedna z atrakcji jeszcze nie otworzyła rezerwacji na wizyty w 2019 r. mowa o Centrum Nauki Kopernik.